Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

sobota, 6 lutego 2010

MUSTNOTSLEEP stage


MUSTNOTSLEEP STAGE:
Kwazar, Mustnotsleep, Syntopa
Start: 22:00 / wstęp: 5 zł.

Pierwsza impreza z cyklu przygotwanego przez Mustnotsleep, która skutecznie zapewni Wam brak snu, a bezsenność ta spowodowana będzie parkietowym nie-spaniem do rana. Właściwie to od tego dnia już wcale nie musicie spać z powodu stresu i niecierpliwości w oczekiwaniu następnej odsłony.


Podczas imprezy otwierającej cykl zagrają dla Was:

Kwazar (Bass Brigade, Respecta)
Od kiedy w 2000 roku za pośrednictwem Radiostacji, na której terenie i antenie działał przez kolejne trzy lata wyszła na jaw jego muzyczna pasja, przemierzył imprezową Polskę wzdłuż i wszerz. Od 2005 roku współpracował z Radiem BiS, a obecnie kooperuje z Radiem Kampus. Pierwsze DJskie kroki stawiał na scenie drum’n’bass i choć obecnie kojarzony jest ze sceną jungle i dubstep w swoich setach i produkcjach nie uznaje granic. Zaskakuje publiczność energetyczną mieszanką jungle, dubstep, deep & funk, broken bass shit w każdym tempie często grając swoje kawałki oraz niewydane jeszcze bangersy innych producentów.
Grał z takimi sławami jak m.in. Congo Natty, London Electricity Live, MJ Cole, Makoto & Deeizm, Skream, Goldie, John B, Mochipet czy Scuba.

Mustnotsleep
Gospodarze imprezy - Mustnotsleep to kolektyw djski, w skład którego wchodzą Fau oraz Kacper P., którzy w swoich setach łączą najcięższy, najbardziej energetyczny dubstep jaki można usłyszeć w stolicy z innymi gatunkami takimi jak drum and bass, electro, idm czy minimal. Związani są z labelem Subtopia Records, grali między innymi przed takimi postaciami jak Jazzsteppa, Vex'd czy Ekaros. Nie raz udowodnili, że nie istnieje coś takiego jak nuda nawet w 9 godzinnych setach. Po prostu Mustnotsleep!

Syntopa Mistic Stylez SoundSystem
Syntopa Mistic Stylez SoundSystem powstał w 2009 roku w styczniu. W skład soundsytemu wchodzą Azbi-szalony gramofoniarz, samouk, typ z misją, od dawna śledzący jamajską scenę oraz Warzu-nieokiełznany operator samplera, trochę producent, jak sam o sobie mówi: "dziwny typ...", jednak także zajarany od wielu lat klimatami Jamajki i nie tylko, do składu należy także Dobry Żółw-maskotka składu, element każdego występu Syntopa Mistic Stylez SoundSystem, energetyczny hypeman, ten szalony gad pełni funkcje przekaźnika pozytywnych wibracji! Na imprezie specjalnie dla Mustnotsleep na warm up przygotują niecodzienny set junglowo-dubstepowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy