Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

sobota, 13 lutego 2010

SEXIST PARTY!


SEXIST PARTY! vol. 2 - tuż przed Walę Tynkami
(PATHOPOZITIV vs. KOBIETY ZA KONSOLETY)

Stało się - wracamy do Was z najbardziej seksistowską i szowinistyczną imprezą w mieście. W dodatku tuż przed wspaniałym świętem Walę Tynków, do którego będziecie mogły i mogli wspaniale się przygotować :)

Naprzeciw siebie do bezpardonowej didżejskiej walki staną dwa pełne płciowych uprzedzeń kolektywy: całkowicie męski PATHOPOZITIV i całkowicie żeński KOBIETY ZA KONSOLETY. Będą wrogie spojrzenia i gesty, muzyczne i wizualne przepychanki oraz obustronne przekonanie o absolutnej wyższości nad żałosnym w swej dziewczyńskości/chłopackości przeciwnikiem. Słowem - nic dobrego!

Pathopozitiv rzuci na parkiet szorstkie, samcze minimale i deepy (i ich okolice), Kobiety za konsolety będą miotać wiotki acz kąśliwy pop (i jego okolice). Wedle swej płciowej tożsamości i orientacji będzie można oba składy głośno i z odpowiednim seksizmem popierać lub wygwizdywać. Oba czekają na Waszą bezgraniczną Walę Tynkową miłość i zgnębienie przeciwnika!

Klimat wieczoru wzmocnią fragmenty książki JUDITH BUTLER "Uwikłani w płeć" (biblii queer studies!) oraz cytaty z OJCÓW KOŚCIOŁA (klasyków szowinizmu!) wplecione w wizuale obu drużyn.

PATHOPOZITIV:
Daniel Zorzano (minimal)
Leve Uho (deep)
Matemito (visuals)

KOBIETY ZA KONSOLETY:
Marté (pop)
Nateisha (pop)
Kikla (visuals)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy