Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

sobota, 26 czerwca 2010

BEE COOL vol.4
BEE COOL vol.4 @ Sen Pszczoły, ul. Inżynierska 3 (dolna sala)
26 czerwiec (sobota)
start: 21:00
enter: 10 PLN

DJs:
SZUm (Pink Bazooka/Fractal/Wawa)
FatAl (SoundFellas)

muzyka: electro, electro-clash, dirty house, breaks, nu-rave and more...

„Wyluzuj“ – to właśnie hasło przewodnie nowego cyklu imprez w klubie Sen Pszczoły. Dj FatAl, znany z kolektywu SoundFellas, zaprasza na autorskie imprezy, podczas których najważniejsze będą taniec i dobra zabawa przy niezobowiązujących brzmieniach. Muzyka lekka i przyjemna, bez spinania się a propos gatunku czy daty produkcji. Ma być mega pozytywnie, nie koniecznie epicko…

Gospodarz FatAl to promotor i dj działający na warszawskiej scenie klubowej od 2007 roku. Występując w różnych klubach w Polsce grał u boku czołówki polskiej sceny d’n’b, breakbeatu jak i np. reggae. Różnorodność ta wynika z eklektycznego podejścia do grania muzyki, z silnej potrzeby łączenia gatunków. Zaskakująca selekcja to priorytet numer zero.
Jako promotor, FatAl popełnił dziesiątki imprez w tym kilka większych z udziałem The Freestylers, Barrego Ashwortha (Dub Pistols) czy też Eda Solo (UK).
Podczas imprez „Bee Cool“ FatAl dostarczy Wam przekrój lekkiego house, trochę electro i breakbeatu oraz masę hitów i remiksów idealnie pasujących do atmosferycznego Snu Pszczoły.

http://www.myspace.com/soundfellas


Na każdej edycji Bee Cool bawić się z nami będzie gość specjalny, w czerwcu jest nim ikona polskiego electro – dj, producent i promotor w jednej osobie - SZUm…SZUm (Pink Bazooka/Fractal / Wawa)

Dj SZUm (znany jako Szupla, lub jak kto woli Szu) - członek nieistniejących już, aczkolwiek budzących duże kontrowersje projektów Primitivo i Dysmorfofobia, performer, kompozytor muzyki do przedstawień Komuny Otwock, spiritus movens niezależnego labelu Zgniłe Mięso Rekords, organizator festiwalu 'Weź To Wyłącz', obecnie członek Bauaganu Mistrzów i Two Stupid Dogz, producent muzyczny Pink Bazooka i NooMooN.
Jako Dj SZUm zapodaje electro, clash, nu-rave, tech-house, breaks i pochodne lubując się w wytwórniach takich jak Kitsune, Gigolo Rec., Boys Noize, Disko B, Kitty-Yo, Clone. W jego setach można usłyszeć grube remixy klasyków electro - Miss Kittin, Fischerspoonera, dj Hella, Felixa Da Housecat, Peaches jak też bardziej minimalowe produkcje w stylu Booka Shade, Iñaqui Marin, czy Phonique. W 2006 wraz z Dj Emilio zakłada kolektyw Fractal.
Poza organizacją imprez i propagowaniem sceny electro w kraju supportował m.in. takie osobistości jak Peaches, Dat Politics, Kap Bambino, Dirty Princess, Stereo Total, Jessie Evans, Team Plastique, No More, Cobra Killer, 4Kuba, Human Toys, Le Le, Nad Mika, Cameltoe Supreme, Schwefelgelb i wiele innych polskich i zagranicznych bandów. Przez ponad 2 lata rezydował w warszawskim klubie Pruderia, a po jej zamknięciu prężnie działa w Saturatorze prowadząc m.in. popularne cykle imprez electro pod nazwą „Dirty Discotheque”, „PornoPipPunx”, czy „Danced To Death” oraz wytwórnię Saturator Label.
Jego motto dj’skie brzmi: „VINYL THE BEST”, a czarne płyty, to taki malutki fetysz, który uskutecznia na imprezach ;)
Uwaga!!! - podobno zna osobiście członków legendarnej formacji 'Mały Szu'...

http://www.myspace.com/szupla
http://www.pinkbazooka.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy