Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

sobota, 31 lipca 2010

BEE COOL - ostatni!


31.07.2010 BEE COOL: FatAl and Friendzzz
Sen Pszczoły, ul. Inżynierska 3
Start 21:00, wjazd: 5 PLN

Djs: Bert (Last Robots) & FatAl (SoundFellas)
Muzyka: House, Electro, Breaks, Hity & Remixy

Hey Boys! Hey Girls!
WAŻNA SPRAWA: od sierpnia cykliczna impreza FatAla zmienia kształt, maniery, charakter itd!!! Nie odsłonimy jeszcze rąbka tajemnicy, ale...
Lipcowy event jest już ostatnim epizodem Bee Cool, dlatego chociażby warto wpaść do Pszczoły :)
Dlatego też naszym gościem specjalnym będzie grający na festiwalach openerowych Heinekena czy Coca Coli - Dj Bert z Last Robots, znany Wam doskonale z Mono Baru, ex Vinyla i wielu, wielu imprez zagranych w Warszawie i nie tylko!!!

Dlatego też:

„Wyluzuj“ – to właśnie hasło przewodnie nowego cyklu imprez w klubie Sen Pszczoły. Dj FatAl, znany z kolektywu SoundFellas, zaprasza na autorskie imprezy, podczas których najważniejsze będą taniec i dobra zabawa przy niezobowiązujących brzmieniach. Muzyka lekka i przyjemna, bez spinania się a propos gatunku czy daty produkcji. Ma być mega pozytywnie, nie koniecznie epicko…

FATAL to promotor i dj działający na warszawskiej scenie klubowej od przeszło dwóch lat. Występując w różnych klubach w Polsce grał u boku czołówki polskiej sceny d’n’b, breakbeatu jak i np. reggae. Różnorodność ta wynika z eklektycznego podejścia do grania muzyki, zsilnej potrzeby łączenia gatunków. Zaskakująca selekcja to priorytet numer zero.
Jako promotor FatAl popełnił dziesiątki imprez w tym kilka większych z udziałem The Freestylers, Barrego Ashwortha (Dub Pistols) czy też Eda Solo (UK).
Podczas imprez „Bee Cool“ FatAl dostarczy Wam przekrój lekkiego house, trochę electro i breakbeatu oraz masę hitów i remiksów idealnie pasujących do atmosferycznego i baaardzo przytulnego Snu Pszczoły.

www.myspace.com/soundfellas

ZAPRASZAMY!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy