Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

piątek, 23 lipca 2010

FULLTANDETA (+Dj Ossito) - DO YOU REMEMBER THE 90's?
Dyskoteka w Śnie vol. 2: DO YOU REMEMBER THE 90's?

FullTandeta Soundsystem + Dj Ossito

Sen Pszczoły ul. Inżynierska 3 Warszawa (dolny parkiet)

Dyskoteka w Śnie to nowa cykliczna impreza w praskim klubie.
Co miesiąc postaramy się zaprezentować wam muzykę która kochamy od 4 lat - bez zbędnego nadęcia, z dużą ilością alkoholu i cholernie tanecznie.

Zapraszamy 23 lipca na podróż w czasie. Tym razem bez ograniczeń miejscowych. Jednak niech każdy przed tą imprezą zada sobie pytanie - jak pamięta lata '90?
A działo się wtedy dużo - abstra-hując (ciężkie słowo) od wydarzeń mniej ważnych należy zaznaczyć, że numerami jeden w 1990 roku listach przeboju były takie "tuzy" jak New Kids on the Block, Kylie Minogue, Snap czy Madonna. W USA panuje Phill Collins oraz oczywiście kultowy Technotronic. Parę lat później świat na dobre pozna słowa boys i girlsband a N-Sync, Backstreeboys czy Spice Girls zawładną umysłami dziewczynek i chłopców.
W Polsce w 1994 powstaje pierwsze ogólnokrajowe radio komercyjne a rok wcześniej nadawanie rozpoczyna Polonia1! Dzięki temu miliony polskich dzieci poznały takie cuda animacji japońskiej jak "Tygrysia maska", "Generał Daimos" czy "Kapitan Jastrząb" (aka "Tsubasa") no i oczywiście seriale jak "Drużyna -A-".
Świat poszedł na przód - kurz przykrywa tamagotchi i płyty Ace of Base. Spice girls przytyły (no dobra nie wszystkie) a Ricki Martin wyznał, że jest gejem. Jednak na kilka godzin w Śnie Pszczoły postaramy się przywrócić tamten klimat - zarówno muzyczne jak i wizualnie!

Info:
www.myspace.com/fulltandeta
www.facebook.com/fulltandeta

Start: 21:30//wstęp: 10 zł (na oba poziomy klubu)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy