Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

piątek, 19 listopada 2010

Balkan Basement pres. PROPABANDA live!


◆ Warsaw Balkan Madness pres. PROPABANDA ◆

Czołem! Alle sie cieszymy że możemy Was zaprosić na kolejną impreze na której będziemy razem się bawić. Tym razem łącznie z bałkańskimi beatami kolektywu Warsaw Balkan Madness. My zaczniemy kolo 22.30 a wczesniej i później również będzie się działo... Tym razem dołączą do nas wspaniali Goście z gór. Agata Siemaszko zaśpiewa i zaasekunduje oraz jedna niespodzianka... oj będzie na bogato..... Widzimy się szaleńcy :)

=======================================

"Słowiańskość i TUTEJSZOŚĆ są wspólnym mianownikiem wszystkich muzycznych poszukiwań PropaBandy. Inspiracją jest kultura i muzyka tej części naszego kontynentu, która przez lata żyła w zapomnieniu za ‘żelazną kurtyną’. Naszą podróżą obejmujemy krainę zwaną kiedyś pogardliwie Demoludami, a dziś, dyplomatycznie – Prawym Płucem Europy. Polskę z jej otwartością, Bałkany z ich szaleństwem, Mołdawie z jej samotnością, Transylwanię, Węgry, Słowację, Ukrainę… Karmieni od lat tradycją muzyczną Zachodu, w opuszczonych murach środkowowschodniej Europy rozbiliśmy obóz. Świadomi własnych korzeni, zwieszeni między współczesnością i tradycją, czerpiemy dźwięki z naszych głów…"

=======================================

Głównym założeniem projektu "Warsaw Balkan Madness" jest prezentowanie różnorodnych zjawisk we współczesnej muzyce, inspirowanej tradycją Europy wschodniej i południowej... tak więc po ostatniej, bardzo elektronicznej imprezie z szalonym berlińskim kolektywem djów, w tym miesiącu zapraszamy na odsłonę koncertową. Zagra dla Was wyjątkowy zespół z Warszawy - PROPABANDA!


Po koncercie szalone tańce do samego rana zapewni Warsaw Balkan Madnesssssss. etnicznie/eklektycznie/elektronicznie. IN ETNO BASS WE TRUST!!

▍linki:
http://www.facebook.com/pages/PropaBanda/127209793979583?ref=ts
http://www.propabanda.pl/

▍wstęp: 10/15zł
▍start imprezy: 21:oo
▍start koncertu: 22:3o

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy