Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

sobota, 21 sierpnia 2010

Dyskoteka w Śnie vol. 3: SUMMER HITS!


21.08.2010 / SOBOTA
start: 21:30
poziom dolny
wstęp na oba poziomy: zł


FullTandeta Soundsystem
...
Dyskoteka w Śnie to nowa cykliczna impreza w praskim klubie.
Co miesiąc postaramy się zaprezentować wam muzykę która kochamy od 4 lat - bez zbędnego nadęcia, z dużą ilością alkoholu i cholernie tanecznie.
...

Wakacje mijają - to znaczy są szczęśliwcy co mają jeszcze wolny wrzesień i są też tacy co w ogóle nie mieli wolnego - co nie zmienia faktu, że sierpień to ostatni miesiąc boomu urlopowego. Uświadamiając sobie tą przykrą okoliczność doszliśmy do wniosku, że coś nie tak jest z rynkiem muzycznym bo czy ktoś jest w stanie powiedzieć jaki przebój był hitem lata 2010? A lata 2008? A co było grane 6 lat temu?

Co innego w odległej przeszłości. Na przykład w takim roku 1986 na wakacyjnych parkietach królował Prince i Baltimora. W 1990 to w ogóle się działo - Vanilla Ice, MC Hammer czy Technotronic bujały każdego! Pięć lat później wszyscy tupali do Rednex'a czy 2Unlimited. W 1996 poznaliśmy Macarenę a od 1997 roku zastanawiamy się co do cholery znaczy "Coco Jamboo" i czy życie Barbie naprawdę jest takie klawe. Rok później powrócili Backstreet Boys a Ace of Base przekonywało nas, że Lato bywa okrutne. Następnie Ricki Martin twierdził, że żyje szalonym życiem a niejaki zespół Venga stworzył jeden z najbardziej kuriozalnych tytułów w historii muzyki, czyli - "Boom, Boom, Boom, Boom!".

No właśnie - a co w ostatnich latach? Jakaś straszna pustka. Niby coś tam jest, niby fajnie i nawet potupać można, ale czy ktoś na dłuższa metę pamięta te "hity"?

Dlatego właśnie postanowiliśmy wam przypomnieć hity lata z tych pięknych minionych wakacji - kiedy byliśmy młodzi, piękni a po jednym piwie wymiotowaliśmy całą noc (no dobra może bez przesady!!)

Zapraszamy do SNU PSZCZOŁY - okulary przeciwsłoneczne i parawany we własnym zakresie!!

www.facebook.com/fulltandeta

Start: 21:30!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy