Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

sobota, 28 sierpnia 2010

ELEKTRO STACJA


ELEKTRO STACJA
28.08 (sobota)
g. 15:00-22:00 podwórze
od g. 22:00 dolny dancefloor
Sen Pszczoły ul. Inżynierska 3
wjazd: 5pln / 10pln po 22.00

Muzyka: Electro, Tech-House, Breaks, House

Dj’s:
SZUm /Pink Bazooka/RDKillers/Fractal/
FatAl /SoundFellas/RDKillers/
Monkees /SoundFellas/
+ gość specjalny


Kochani!
Po pełnych podróży wakacjach dobrze jest wrócić do stacji, która zapadła w naszej pamięci, do której tęskniliśmy, miło jest ujrzeć znajome twarze… Miło też zobaczyć zaskakujące zmiany, które Wam tutaj zaserwujemy... Dlatego wraz z odsłoną nowego cyklu, podjęliśmy decyzję o zmianie Snu Pszczoły w taką właśnie stację! Ubierzemy ją we wszelkie odmiany tanecznego electro - na górnym poziomie usłyszycie mnóstwo hitów i remiksów oraz spokojniejsze rytmy, na dole zbombardujemy Was brzmieniami stricte klubowymi, tzw. pie*dolnięciem ;)
Muzykę zagramy już od 15:00 na podwórku – na tę chwilę „wyrośnie” tu trawa, mury rozświetlą letnie wizualizacje, a apetyt będziecie mogli zaspokoić pysznym jedzonkiem prosto z grilla. Poza tym już za dnia zaczną Wam towarzyszyć liczne promocje za barem - np. shot Wściekła Pszczoła za 6 zeta!
Do 22:00 pobawimy się w ogrodzie przy luźniejszych dźwiękach i wizualizacjach, później zapraszamy na oba parkiety, gdzie muzykę wyselekcjonują doborowi dj-e.
Naszą ambicją jest stworzenie nowego, ciekawego muzycznie cyklu, który odmieni Sen Pszczoły i na stałe zagości w waszych sercach!
ElektroStacja ruszyła – bądźcie z nami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy