Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

piątek, 13 sierpnia 2010

MUSTNOTSLEEP stage

14.08.2010 / sobota
start:21:00
wstęp: 5 zł
poziom dolny


Jak co miesiąc MustNotSleep zapewni wam kilka godzin najlepszej dubstepowej mieszanki w Warszawie. Hardkorowe wooble, cięzkie deepy i Dubowe remixy będą mixowane w typowym lekko pijanym widzie.
http://www.facebook.com/event.php?eid=130115763698069#!/group.php?gid=176991300824&ref=ts

Zagrają:

Artfruit [Kanada/Polska]:

Artfruit, czyli Dana Dramowicz, to DJ, producentka i multi-instrumentalistka, urodzona w Kanadzie, a obecnie przebywająca w Warszawie. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku lat 3, od nauki gry na skrzypcach, którą to doskonaliła przez wiele lat, lecz to na studiach zaczęła interesować się muzyką elektroakustyczną i aspektami produkcji dźwięku. Jej intencją było zostanie artystą dźwiękowym, lecz Artfruit skierowała swoje zainteresowania w kierunku muzyki akustycznej i post-rockowej, dołączając do Krakowskiej grupy New Century Classics, z którą to nagrała dwie EP i jeden album. Kontynuując swoją podróż muzyczną, założyła z Mateuszem Majewskim zespół Shoju, w którym łączy aspekty muzyki elektronicznej i akustycznej. W 2009 roku stała się współ założycielką, znajdującego się w Warszawie, niezależnego wydawnictwa płytowego - Concrete Cut. W międzyczasie, Dana promuję muzykę tworzoną przez kobiety, poprzez wszech obecną w Internecie grupę Women in Electronic Music. Poprzez uwielbienie do muzyki dubstepowej, zaczęła doskonalić swoje umiejętności i stawiać pierwsze kroki jako DJ, grając najnowszą muzykę z gatunku 2step/funky/dubstep.

Czytaj więcej: http://www.myspace.com/artfruit#ixzz0w6SVYGdX

Bulbuloid [Polska]

Bulbuloid - producent, muzyk, dj i performer.
http://www.myspace.com/bulbuloid
Produkuje muzykę z pogranicza wielu gatunków muzyki elektronicznej. Po kilku latach tworzenia usystematyzował swoje podejście do kreowania dźwięków, które opiera się na syntezatorach i samplerach. Charakterystyczne, magiczne dźwięki prowadzące w połączeniu z bitem są jego odpowiedzią na wszechogarniającą papkę muzyczną. Do swojego materiału chętnie, sampluje sylaby układając z nich nowe słowa. Charakteryzuje go wolne podejście do tworzenia muzyki. Stara się rozwijać muzycznie w wielu kierunkach nie ograniczając się do środowiska komputerowego. Jego ulubionym instrumentem muzycznym jest jego aparat głosowy, którego używa do wytwarzania wszelkiego rodzaju dźwięków muzycznych.

Mustnotsleep [Polska/Szwecja]

Gospodarze imprezy czyli Fau, Kacper P. i Dim. Nie chce nam się pisać o sobie. Po prostu jesteśmy fajni. Musicie uwierzyć na słowo.


14.08
Sen Pszczoły
wjazd 5zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy