Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

sobota, 24 kwietnia 2010

BEE COOL - Fatal (Soundfellas) & Name (ADHD)


24.04.2010 BEE COOL: FatAl and Friendzzz
Sen Pszczoły, ul. Inżynierska 3
Start 21:00, wjazd: 5 PLN
sala górna

Djs: Name (AD|HD) & FatAl (SoundFellas)
Muzyka: Breaks, Baukan, Electro Swing, Hity & Remixy

„Wyluzuj“ – to właśnie hasło przewodnie nowego cyklu imprez w klubie Sen Pszczoły. Dj FatAl, znany z kolektywu SoundFellas, zaprasza na autorskie imprezy, podczas których najważniejsze będą taniec i dobra zabawa przy niezobowiązujących brzmieniach. Muzyka lekka i przyjemna, bez spinania się a propos gatunku czy daty produkcji. Ma być mega pozytywnie, nie koniecznie epicko…

FATAL to promotor i dj działający na warszawskiej scenie klubowej od przeszło dwóch lat. Występując w różnych klubach w Polsce grał u boku czołówki polskiej sceny d’n’b, breakbeatu jak i np. reggae. Różnorodność ta wynika z eklektycznego podejścia do grania muzyki, zsilnej potrzeby łączenia gatunków. Zaskakująca selekcja to priorytet numer zero.
Jako promotor FatAl popełnił dziesiątki imprez w tym kilka większych z udziałem The Freestylers, Barrego Ashwortha (Dub Pistols) czy też Eda Solo (UK).
Podczas imprez „Bee Cool“ FatAl dostarczy Wam przekrój lekkiego house, trochę electro i breakbeatu oraz masę hitów i remiksów idealnie pasujących do atmosferycznego i baaardzo przytulnego Snu Pszczoły.

www.myspace.com/soundfellas

Na każdej imprezie będziemy mieli gościa specjalnego! W kwietniu jest nim NAME - reprezentujący kolektyw AD|HD…

Name już od najmłodszych lat fascynował się muzyką. Za małolata chętnie prezentował swoją selekcję bawiąc się w nagrywanie radia, a na prywatkach obsługiwał magnetofon. W wieku 8 lat dostał się do szkoły muzycznej, gdzie uczył się gry na skrzypcach. Instrument ten nie był jednak jego wymarzonym, także już po roku zrezygnował z dalszej nauki. Jako nastolatek miał kilkuletnią przygodę z gitarą elektryczną, na której do tej pory lubi czasem pobrzdąkać. W swoim 27-letnim życiu słuchał wielu różnych gatunków muzycznych (o niektórych lepiej nie wspominać).
Kiedy pierwszy raz usłyszał drum and bass na skrzeczącym, przenośnym kaseciaku, był zniesmaczony hałasem dobiegającym z głośników. Dopiero kiedy znajomi namówili go na pierwszą w życiu imprezę drumową i po wejściu do klubu włosy na rękach stanęły mu dęba, zakochał się w połamanych beatach. Przyglądał się bacznie swojemu przyjacielowi DJowi Notion z Londynu, który aktualnie mieszkał w Polsce i kiedy tylko miał okazję próbował swoich sił przy gramofonach w jego mieszkaniu. Niedługo później zaczął sam kupować płyty i powoli kolekcjonować sprzęt. Kiedy kolekcja Name'a zaczęła nabierać przyzwoitych rozmiarów, a miksowane płyty przestały się bardzo rozjeżdżać, trafił do klubu New Deep na swój pierwszy występ klubowy, //za sprawą poznanego kilka miesięcy wcześniej DJa AzteKa//. Wraz ze swoim bratem (I/O) i Aztekiem zagościli na dłużej w New Deep'ie i sami zajęli się organizacją imprez. Kiedy na swoim koncie mieli już większą ilość eventów, postanowili sformalizować współpracę zakładając kolektyw o wdzięcznej nazwie AD!HD, do którego kilka lat później dołączyła mi-ka.
Od tamtej pory Name występuje niezmiennie pod tym szyldem. Kolektyw w ciągu ostatnich kilku lat organizował lub współorganizował takie cykle imprezowe jak Noisessence, Warsaw Bass Battle, Summer Bass Night, czy Drumin' Jammin' i stał się jedynym z najaktywniej działających crew w Warszawie.
Sam Name grał na wielu imprezach zarówno jako gospodarz jak i gość. Miał przyjemność pojawiać się za jedną konsoletą wraz z wieloma znakomitymi przedstawicielami sceny rodzimej, jak i zagranicznych gwiazd d'n'b takich jak m.in. Drumsound, Spor, czy Cragz z Cragz and Parallel Forces.
Name jako DJ stara się nie ograniczać do jednego podgatunku, a nawet gatunku muzycznego. Mimo iż w znacznej większości przypadków gra szeroko pojęty drum and bass, lubi też pomieszać Funk, Big Beat, Breakbeat, a nawet piosenki z Pana Kleksa. Jego sety charakteryzują się energią i wesołością zawartych w nich utworów oraz częstymi zmianami klimatów muzycznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy