Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

piątek, 30 kwietnia 2010

DIRTY BASSMENT


30.04.2010 / PIĄTEK
START: 22:00
Wjazd: 10pln (wstęp na dwa poziomy)

Dirty BassMent to nowa impreza na mapie Warszawy. 30 kwietnia w piwnicach klubu Sen Pszczoły zagrają Simba, FatAL i Monkees. Połączone siły basu brzmień breakbeatowych, drum&bassowych oraz dubstepowych wywołają wstrząsy możliwe do odnotowania przez pobliskie sejsmografy.

Impreza będzie zarazem okazją by złożyć życzenia urodzinowe dwóm z trzech występujących Macków.


SIMBA

Simba to pochodzący z Warszawy producent i didzej drumnbassowy. Muzyczny samouk. Założyciel kolektywu Tensionkru.

Od bardzo wczesnych lat próbował swoich sil w tworzeniu i odtwarzaniu muzyki. W wieku 16 lat zajął się tym na tyle poważnie by obok didzeja Pereza stać się jednym z prowadzących drumnbassowe pasmo nocne w legendarnej Radiostacji. Część przygotowywana przez Simbę nosiła nazwę Napiente Struktury Uamane. Mniej więcej w tym samym czasie za sprawa konkursu Pepsi Faza światło dzienne ujrzało jego pierwsze, muzyczne wydawnictwo – utwór „Say it”.

Kolejny przełom na jego muzycznej drodze przypada na rok 2002. Wtedy to ledwie pełnoletni Simba zostaje wybrany do grona uczestników prestiżowych warsztatów Red Bull Music Academy w Sao Paulo. Po powrocie z Brazyli razem z didzejami Pi i Zygulim aktywizuje powołany kilka miesięcy wcześniej kolektyw Tensionkru i rozpoczynają regularne organizowanie imprez drumnbassowych. Do dziś za sprawa działalności grupy (obecny skład Teniosnkru to: Simba, Zyguli, Ginee K) Polskę odwiedzili wybitni przedstawiciele światowej sceny dnb: Matty C (Warszawa, Augustów) , Kiljoy, Mathematics, Gridlok, AI and Mc Lowqui, Raw.full, Spinback (Total Science), Raggamuffin Whiteman, Adam F, Matrix&Futurebound, Brooklyn i Kaleb.

Równolegle do działalności w Tensionkru Simba rozwija swój własny warsztat produkcyjny. Ma na swoim koncie kilka wydawnictw polskich, oraz remix utworu „Czemy gdy...”, który w postaci winylowej, w 2004 roku ukazał się nakładem nowozelandzkiego labelu Uprising.

Jego występy didzejskie dają szanse usłyszenia najnowszych produkcji oplecionych dawka starannie wyselekcjonowanych dźwięków z jego kolekcji płytowej.FATAL

Eklektyczny Dj odpowiedzialny za prowadzenie kalendarza imprez SoundFellas oraz relacje ze współpracującymi artystami i klubami. Człowiek nie uznający konwenansów.
Charakterystycznym elementem setów FatALa jest żonglowanie gatunkami w secie, skakanie po tempach. Wyszukana, oryginalna selekcja to główny atut Jego występów.

Granie dużej ilości zapomnianej, klasycznej muzyki klubowej z lat 90tych (nie tylko w remiksach, ale też w oryginale) to sposób FatALa na dotarcie do publiki. Często zaskakuje nowościami oraz utworami, których nikt nie spodziewał się usłyszeć właśnie w tym momencie…
Wielki entuzjazm i energia to cechy wyróżniające FatALa za djką "Gram dokładnie taką muzykę jaka porywa mnie do tańca, a że porywa też innych, to wielce miła sprawa! Uwielbiam „tańce i hulanki” z publiką - to najlepsza część bycia djem."

FatAL to także członek kolektywu MBassy, w którym gra razem z Mc SirReal'a z The Freestylers. MBassy to głównie wspólne występy i dj sety, jednak trwają też prace nad produkcjami muzycznymi.


MONKEES

DJ, organizator imprez i początkujący producent muzyczny. W SoundFellas odpowiedzialny za projekty graficzne i promowanie event'ów.
Fascynację muzyką elektroniczną rozpoczął w latach dziewięćdziesiątych od Chemical Brothers, The Prodigy i Fatboy Slim'a. Z czasem jednak rozpoczął poszukiwania innych brzmień, poszukiwania, które trwają po dziś dzień.

Sety Monkees'a są odzwierciedleniem jego otwartości na muzykę - Breakbeat, Drum'n'Bass, Dubstep, House, Electro, 2step, Garage - wszystkie te gatunki w najlepszym wydaniu można usłyszeć w jego setach.
Grywa i organizuje imprezy w całej Polsce, bazą wypadową natomiast jest Warszawa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy