Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

czwartek, 22 kwietnia 2010

Mustnotsleep stage + film: Living Inside The Speaker


22.04.2010 / CZWARTEK
start: 21:00

SALA DOLNA


Z uwagi na to, że w tym miesiącu nie odbyła się weekendowa edycja basowego cyklu Mustnotsleep Stage, postanowiliśmy w drodze wyjątku zaprosić was na specjalną, filmową, czwartkową wersję imprezy.
Film, który dla was przygotowaliśmy to jeden z pierwszych (o ile nie pierwszy?) dokumentów opowiadających o dubstepie. Dokładniej mówiąc film pokazuje scenę bristolską, pojawiają się w nim takie postaci jak Pinch, Peverelist, Search & Destroy, Skream i wielu wielu innych dj i producentów dubstepowych. Świetna ścieżka dźwiękowa, ciekawe wywiady i przede wszystkim klimat bristolskiego podziemia, który twórcom filmu udało się przedstawić idealnie.
Po filmie zgrają dla was reprezentanci rodzimej sceny, a będą to MCQ (Płock) oraz gospodarze cyklu czyli kolektyw Mustnotsleep (Fau i Kacper P.)

MCQ:

Dj i producent. Swoją przygodę z graniem zaczynał od miksowania house i minimal techno, jednak nigdy nie ograniczał się do słuchania tylko i wyłącznie muzyki elektronicznej.

Od wczesnych lat wychowywał się na dźwiękach Led Zeppelin i Black Sabbath, z wiekiem polubił death,black i hardcore. Do reggae i dubu było już z górki.

Od 2004 roku zajmuje się produkcją muzyki, na swoim koncie ma kilka wydawnictw w klimacie minimal / tech house m.in dla hiszpańskiego Flumo oraz rodzimego Homage Records.

Przez ponad dwa lata współtworzył wraz z Ptr1 dubstepowy projekt live Kaosbreed związany z kolektywem Ictus oraz wytwórniami Apparition i Subtopia Records. Obecnie pracuje nad solowym materiałem, który stopniowo ujawnia na imprezach.

Od 2008 roku odpowiada za dobór artystów do wytwórni Apparition Recordings, w której to została wydana pierwsza polska składanka okołodubstepowa Lowfreq Poland.

W dubstepie odnalazł to, czego od dawna szukał w innych gatunkach muzycznych, karaibski pierwiastek, niskie częstotliwości i rytmikę, która coraz częściej ociera się o techno. Lubi Beatę Kozidrak.

Mustnotsleep:


Kolektyw djski, w skład którego wchodzą Fau oraz Kacper P., którzy w swoich setach łączą najcięższy, najbardziej energetyczny dubstep jaki można usłyszeć w stolicy z innymi gatunkami takimi jak drum and bass, electro, idm czy minimal. Związani są z labelem Subtopia Records, grali między innymi przed takimi postaciami jak Jazzsteppa, Vex'd czy Ekaros. Nie raz udowodnili, że nie istnieje coś takiego jak nuda nawet w 9 godzinnych setach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy