Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

piątek, 14 maja 2010

BEE COOL vs. BEE FRESH


14.05.2010 / piątek
Sen Pszczoły, ul. Inżynierska 3
Start 21:00,
wjazd: 10 PLN - na oba poziomy

DJs górna sala: FatAl (SoundFellas), Milkweed (HotTastyBreakz, Łódź)
Muzyka: Breaks, Electro, House, Hity & Remixy

DJs dolna sala: Simon Sayz (Kream.pl), Filipchuck (pofART), Oskar (pofART), Crab (Venom Minds)
Muzyka: D'n'B, Jungle, Dubstep

Na deskach Snu Pszczoły zmierzą się ze sobą dwie mega-ciekawe imprezy. Gospodarze FatAl i Simon Sayz uraczą Was tym co najlepsze w tanecznej muzyce elektronicznej, absorbując publikę na obu poziomach doskonałego lokalu na Inżynierskiej 3.
Bilet na obie imprezy kosztuje 10 pln, a na spragnionych czeka przy barze promocja:

SHOT WŚCIEKŁA PSZCZOŁA ZA 6PLN!!!

Zapraszamy serdecznie!!!

BEE COOL: Dj FatAl & Friendzzz…

„Wyluzuj“ – to właśnie hasło przewodnie nowego cyklu imprez w klubie Sen Pszczoły. Dj FatAl, znany z kolektywu SoundFellas, zaprasza na autorskie imprezy, podczas których najważniejsze będą taniec i dobra zabawa przy niezobowiązujących brzmieniach. Muzyka lekka i przyjemna, bez spinania się a propos gatunku czy daty produkcji. Ma być mega pozytywnie, nie koniecznie epicko…

FATAL to promotor i dj działający na warszawskiej scenie klubowej od przeszło dwóch lat. Występując w różnych klubach w Polsce grał u boku czołówki polskiej sceny d’n’b, breakbeatu jak i np. reggae. Różnorodność ta wynika z eklektycznego podejścia do grania muzyki, zsilnej potrzeby łączenia gatunków. Zaskakująca selekcja to priorytet numer zero.
Jako promotor FatAl popełnił dziesiątki imprez w tym kilka większych z udziałem The Freestylers, Barrego Ashwortha (Dub Pistols) czy też Eda Solo (UK).
Podczas imprez „Bee Cool“ FatAl dostarczy Wam przekrój lekkiego house, trochę electro i breakbeatu oraz masę hitów i remiksów idealnie pasujących do atmosferycznego i baaardzo przytulnego Snu Pszczoły.

www.myspace.com/soundfellas

Na każdej imprezie będziemy mieli gościa specjalnego! W maju jest nim MILKWEED - reprezentujący łódzki kolektyw HotTastyBreakz…

BEE FRESH:

Impreza dla znużonych powtarzalną i rutynową klubową atmosferą. Gospodarz Simon Sayz gwarantuje doskonałą selekcję świeżych i porywających brzmień w zawrotnym tempie d'n'b i jungle, a zaproszeni goście na pewno nie dadzą Wam odpocząć sięgając po takie rarytasy jak dubstep. Mocno i z przytupem, a co!

******************************************************
******************************************************
******************************************************

ZAPRASZAMY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy