Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

czwartek, 27 maja 2010

Dyskoteka w Śnie vol. 1 - BRAVO HITS EDITION!28.05.2010 / piątek
start: 21:00
wstęp: 5/10 zł (do 23 taniej)
dolna sala

IMPREZA ODWOŁANA W KWIETNIU POWRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ!

FULLTANDETA SOUNDSYSTEM PRZEDSTAWIA:
Dyskoteka w Śnie Pszczoły vol. 1!

Dyskoteka w Śnie to nowa cykliczna impreza w praskim klubie.
Co miesiąc postaramy się zaprezentować wam muzykę która kochamy od 4 lat – bez zbędnego nadęcia, z dużą ilością alkoholu i cholernie tanecznie.

JUŻ 28.05, czyli w piątek zapraszamy do podróży w czasie i przestrzeni. Imprezę będzie sponsorować liczba 90 i literka D!! Czyli cofamy się w czasy minione oraz wybieramy się do "Dojczlandu".
Tam właśnie wydawane było pismo które kształtowało świadomość muzyczną tysięcy młodych Polaków urodzonych w ostatnich latach PRL. Dzięki BRAVO poznawaliśmy sekrety Spice Girls, kolekcjonowaliśmy plakaty Beackstreet Boys i emocjonowaliśmy się co tygodniowym odcinkiem foto-story.
Oprócz zespołów dance/pop na okładkach BRAVO trafiali się tacy wykonawcy jak Metallica czy The Prodigy, więc nie było źle. Jednak nasi sąsiedzi zza Odry nie tylko stworzyli ten magazyn, ale także położyli podwaliny pod rozwój muzyki Eurodance, królującej na parkietach we wczesnych latach ’90. Kto z nas nie zna takich składów jak Mr. President, Captain Hollywood Project, DJ BoBo, Fun Factory czy TicTacToe? Ci oto artyści pochodzą właśnie z Reichu i królować będą w Śnie Pszczoły w sobotę.

A oprócz tego – 90s teledyski i filmy na których się "wychowaliśmy", kaskady alkoholu, 3 pijanych dj’ów, wycieczki w stronę rock’n’rolli i/lub house, wyuzdane tańce i niepowtarzalne poczucie humoru!!

Ponad to postaramy się wskrzesić legendarną konsolę PEGASUS!

ZAPRASZAMY!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy