Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

poniedziałek, 11 stycznia 2010

ULart, czyli mieszanki wszelakie poezji i muzyki
Ul art

Ideą wtorkowych spotkań pod hasłem ULart jest skupienie wokół klubu SEN PSZCZOŁY grupy twórców, autorów, poetów, aktorów, muzyków oraz plastyków, wzajemne przenikanie i inspiracja sztuką, wymiana doświadczeń artystycznych, a także pokoleniowych. Od poezji, muzyki punk, poprzez hip- hop, rock i piosenkę aktorską, elementy satyry i kabaretu po happening plastyczny powstaje swoisty HYDE PARK sztuki wywodzącej się z bardzo różnej tradycji i czerpiącej z bardzo różnych źródeł.
UL art to próba sięgnięcia po klimat „PIWNICY PO BARANAMI”, gdzie poznający się twórcy i widzowie mogą podejmować wspólne projekty, twórcy uznani występować razem z nietuzinkowymi debiutantami.

12 stycznia obok Ani PRZYBYSZ śpiewającej z grupą TRIDEON piosenki z przedwojennych kabaretów, a także utwory z repertuaru Edith Piaf, pojawi się duet NEW ROAD DUO z charyzmatycznym wokalistą, specjalistą od ballad rockowych i ballad country Krzysiem WROŃSKIM oraz młody slamer i wykonawca hip- hopu ZAGINIONY.
Rysunki satyryczne Marka KONECKIEGO i Jarka JANOWSKIEGO uzupełnią graficznie wieczór. Satyrycy Grzegorz WALCZAK i Włodek Ciesielski wzbogacą nurt kabaretowy – a całość wzbogacą poeci uczestnicy TURNIEJU JEDNEGO WIERSZA ocenianego przez jury, któremu przewodniczyć będzie wybitny poeta i prozaik Andrzej TCHORZEWSKI.

Klimat imprezy będzie artystycznie zmienny i różnorodny.

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy