Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

piątek, 12 marca 2010

Bee Cool Dj FatAl & Friendzzz12.03.2010 BEE COOL: FatAl and Friendzzz
Sen Pszczoły, ul. Inżynierska 3
Start 21:00, wjazd: 5 PLN

Djs: Cez-14 & FatAl
Muzyka: Funk, House, Breaks

„Wyluzuj“ – to właśnie hasło przewodnie nowego cyklu imprez w klubie Sen Pszczoły. Dj FatAl, znany zkolektywu SoundFellas, zaprasza na autorskie imprezy, podczas których najważniejsze będą taniec i dobra zabawa przy niezobowiązujących brzmieniach. Muzyka lekka i przyjemna, bez spinania się a propos gatunku czy daty produkcji. Ma być mega pozytywnie, nie koniecznie epicko

FATAL to promotor i dj działający na warszawskiej scenie klubowej od przeszło dwóch lat. Występując w różnych klubach w Polsce grał u boku czołówki polskiej sceny d’n’b, breakbeatu jak i np. reggae. Różnorodność ta wynika zeklektycznego podejścia do grania muzyki, zsilnej potrzeby łączenia gatunków. Zaskakująca selekcja to priorytet numer zero.
Jako promoto FatAl popełnił dziesiątki imprez w tym kilka większych zudziałem The Freestylers, Barrego Ashwortha (Dub Pistols) czy też Eda Solo (UK).
Podczas imprez „Bee Cool“ FatAl dostarczy Wam przekrój lekkiego house, trochę electro i breakbeatu oraz masę hitów i remiksów idealnie pasujących do atmosferycznego i baardzo przytulnego Snu Pszczoły.

www.myspace.com/soundfellas

Na każdej imprezie będziemy mieli gościa specjalnego! W marcu jest nim Cez-14…

CEZ-14
www.myspace.com/cez14

Cez14 to znany, trójmiejski DJ, producent i promotor muzyczny. Pierwsze kroki stawiał w gdyńskim klubie Mojave gdzie obok didżeja KoolJah, prezentował swoje pierwsze fascynacje -- tłuste od basu brzmienia dubowe. W tym samym czasie zaczął się pojawiać w nieistniejącym już klubie Zoom oraz sopockiej Klubowej. Następne lata, to intensywne szlifowanie umiejętności technicznych oraz słuchanie najlepszych przedstawicieli sceny. Zaowocowało to wieloma autorskim sesjami studyjnymi, które dały efekt w postaci własnego materiału.

Po tej przerwie, spędzonej w zaciszu studiów nagraniowych, Cez14 powraca jako DJ. Nie przebierając w środkach atakuje swoimi setami wiele trójmiejskich klubów, a także inne polskie miasta. Gra lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej i szybko staje się rozchwytywany przez bardzo prestiżowe miejsca. Jego muzyczny kunszt objawia się w miejscach tj. Sfinks, Soho, Mandragora i C.O.B.E. zostaje dostrzeżony przez koneserów sceny i szybko zostaje rezydentem w klimatycznej, sopockiej Papryce.

Jego znakiem rozpoznawczym jest wybuchowa mieszanka break beat, minimal funk, 2step i UK garage. Aby nadać swoim setom większej głębi, często sięga też do korzeni wplatając ciężki dub, a nawet klasyczne, brzmienia reggae roots. Całość podkręca sporą ilością bootlegów i winyli mash up.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy