Warszawa, ul. Inżynierska 3

W DRUGIM PODWÓRKU


kontakt:

MENADŻER: MARIUSZ, mariusz@senpszczoly.pl / 791 311 060

WYDARZENIA KULTURALNE/PR - BARTEK, kultura@senpszczoly.pl / 798 992 922

REZERWACJE, BAR, ZGUBY – PIOTREK, bar@senpszczoly.pl / 530 360 060

prosimy dzwonić po południu

piątek, 5 marca 2010

MUSTNOTSLEEP stage: koncert KIRK, after/warm up: Mustnostsleep


5.03.2010 / piątek - NA DOLNEJ SALI
start: 21:00
wstęp: 10 zł - UWAGA - bilet obowiązuje na oba poziomy klubu!

Od pierwszej odsłony Mustnotsleep Stage minął miesiąc, po mistrzowskich setach Kwazara, Mustnotsleep i Syntopy przyszedł czas na kolejną dawkę energii. Nie obniżamy lotów, tym razem gośćmi cyklu będzie zespół KiRK!

5 marca w Snie Pszczoly KiRK promowac bedzie EPkę "About Simple Things". Płyta wydana nakładem wytwórni 16 Wersów zawiera materiał, który jeszcze przed publikacją znalazł uznanie słuchaczy. Stało się to za sprawą Mary Anne Hobbs z BBC Radio 1, która jako pierwsza zaprezentowała szerszej publiczności utwory z przyszłej EPki.

Zresztą zagranicznych inklinacji kIRka jest więcej: współpracowali z Si Beggiem i Markiem Hawkinsem, tłoczyli płyty w oficynach angielskich i po jednej dla labeli z Niemiec i Ukrainy.

Obecnie zespół tworzą trzy osoby. Każdy ich koncert to continuum dźwiękowe. kIRk wpierw buduje rozedrganą przestrzeń, by móc potem deformować ją i przeistaczać w coraz to nowe kompozycjee. Chodzi o poszerzenie granic ekspresji, o scalenie brzmienia syntetycznego i organicznego.

http://www.myspace.com/kirkband


http://www.kirkband.pl

Ponadto jak co miesiąc pojawią się gospodarze imprezy – Mustnotsleep, kolektyw djski, w skład którego wchodzą Fau oraz Kacper P., którzy w swoich setach łączą najcięższy, najbardziej energetyczny dubstep jaki można usłyszeć w stolicy z innymi gatunkami takimi jak drum and bass, electro, idm czy minimal. Związani są z labelem Subtopia Records, grali między innymi przed takimi postaciami jak Jazzsteppa, Vex'd czy Ekaros. Nie raz udowodnili, że nie istnieje coś takiego jak nuda nawet w 9 godzinnych setach. Po prostu Mustnotsleep!


Wstęp: 10 zł
UWAGA - za tę cenę obowiązuje wstęp również na górną imprezę w Śnie Pszczóly, czyli na ALICJA LSD PARTY!

ZAPRASZAMY do przemierzania przestrzeni Snu Pszczoły do woli!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy